261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Markotányosnő"

179. Greguss Imre (Zayugróc, 1856 - Budapest, 1910)

"Markotányosnő"

olaj, karton

41*24,5 cm

j.b.l.: Greguss Imre; ho.: aukciós kiállítási cédula