261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vénusz és Ámor

161. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Vénusz és Ámor

olaj, fa

20*12 cm

j.j.l. Lotz K.