118. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Kék ruhás hölgy portréja, 1837
akvarell, papír
410*290 mm
j.b.l.: Barabás 1837, ho. kiállítási cédula: Magyar Biedermeier Kiállítás Műcsarnok 1937/113 Schiffer Miksa Úrtól felirattal
korabeli biedermeier keretben