261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kék ruhás hölgy portréja, 1837

118. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Kék ruhás hölgy portréja, 1837

akvarell, papír

410*290 mm

j.b.l.: Barabás 1837, ho. kiállítási cédula: Magyar Biedermeier Kiállítás Műcsarnok 1937/113 Schiffer Miksa Úrtól felirattal

korabeli biedermeier keretben