261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rabszolgavásár

170. Mihalovits Miklós (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Rabszolgavásár

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Mihalovits M.