261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nárcisszusz

265. Itáliai szobrász, 19. sz. vége Praxiteles (Kr. e. 7 - 4. sz.) után

Nárcisszusz

bronz, fa talapzaton

m: 37 cm; talapzat m: 7 cm