261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Esztergom, Buda, Veszprém és Pest látképe, 1686 körül

12. Bouttats, Gaspar (Antwerpen, 1640 - ?) - Peeters, Jacob (Antwerpen, 1632 - 1695)

Esztergom, Buda, Veszprém és Pest látképe, 1686 körül

rézkarc, papír

115*277 mm

j. a metszeten: Jacobus Peeters és Gasp. Bouttats fecit