261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Parkrészlet kápolnával VÉDETT - NO EXPORT

106. Osztrák festő, 19. sz. eleje

Parkrészlet kápolnával VÉDETT - NO EXPORT

olaj, rézlemez

34*47,5 cm

j.n., b.l. felirat: Die Zeltchapelle