261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szakállas férfi portréja

236. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Szakállas férfi portréja

olaj, vászon

83*58 cm

Proveniencia: a művész hagyatékából