261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Felhős táj

240. Telek Antal (Ipolytarnóc, 1881 - ?)

Felhős táj

olaj, vászon

79*96 cm

j.b.l.: Telek (töredékes)

keret nélkül