261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Női portré, 1922

174. Zikmund, Frantisek (Zeleznice, 1893 - Prága, 1955)

Női portré, 1922

olaj, fémlemez

12,7*11 cm

j.j.l.: F. Sikmund 2. 22.

kis sérüléssel