59. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Tyihvini Istenanya ikonja
olaj, fa
44*37,5 cm
ezüst rizával: 84 zlotnyikos ezüst, Moszkva, 1877, "I.K." ellenőrzőmester jegy, feloldhatatlan mesterjegy kis sérüléssel