261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tyihvini Istenanya ikonja

59. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Tyihvini Istenanya ikonja

olaj, fa

44*37,5 cm

ezüst rizával: 84 zlotnyikos ezüst, Moszkva, 1877, "I.K." ellenőrzőmester jegy, feloldhatatlan mesterjegy kis sérüléssel