261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vázlat a csirketolvajhoz, 1857

142. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Vázlat a csirketolvajhoz, 1857

diópác, papír

270*310 mm

j.b.l.: SZ. M. 12/1857