261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pest a török korban

19. Peeters, Jacobus (Antwerpen, 1637 - 1695)

Pest a török korban

rézmetszet, papír

120*270 mm

j.b.l. a nyomaton: J. Peeters