261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gujdán Andrásné (Friebert Anna) portréja, 1872

148. Mücke József Ferenc (Nagyatád, 1819 - Pécs, 1883)

Gujdán Andrásné (Friebert Anna) portréja, 1872

olaj, vászon

62,5*49,5 cm

j.b.l.: Mücke J. F 1872