261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy balkonon, 1834

128. Steinacker Károly (Bécs, 1801 - Sopron, 1873)

Hölgy balkonon, 1834

olaj, karton

22,5*17,5 cm

j.b.l.: Steinacker '834

korabeli keretben