261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vöröskő vára és Szomolány látképe

26. Mikovinyi Sámuel (Ábelfalva, 1700 - Trencsén mellett, 1750)

Vöröskő vára és Szomolány látképe

rézmetszet, papír

155*220 mm és 165*220 mm

sérült