261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú portréja, 1840

130. Kaiser, Alexander (Graz, 1819 - Graz, 1872)

Ifjú portréja, 1840

olaj, fa

23,5*18 cm

j.j.l.: Alexander Kaiser 840