261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal és a három Máriával

66. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal és a három Máriával

olaj, fa

38*45 cm

fatáblába helyezett zománc díszítésű ószertartású kereszt és tetraptichon