261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Előkelő hölgy legyezővel

150. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)

Előkelő hölgy legyezővel

olaj, vászon

130,5*95 cm

j.j.l.: Benczúr Gy.