261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Millstadt-i látkép

216. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Millstadt-i látkép

olaj, karton

26*41,5 cm

j.j.l.: Millstadt Háry Gy.