261. Régi mesterek és 19. századi festmények > A falu fehér házai, 1938

221. Détári Dettár György (Mezőhegyes, 1892 - Budapest, 1951)

A falu fehér házai, 1938

olaj, vászon

50,5*70,5 cm

j.b.l.: Détári Dettár György