261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal, Máriával és Mártával

65. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal, Máriával és Mártával

41*31 cm

olaj, fa, rézötvözet, zománc díszítéssel