65. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Sztaurotéka - Keresztrefeszített Krisztus Szent János evangelistával, Longinusszal, Máriával és Mártával
41*31 cm
olaj, fa, rézötvözet, zománc díszítéssel