261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zala vármegye térképe, 1802

22. Votésky, Michael és H. Benedicti

Zala vármegye térképe, 1802

rézmetszet, papír

390*500 mm

j.j.l.: H. Benedicti SC., b.l.: Reduxit M. Votésky, alján felirat: Méltóságos Gróf Festetits György Nagyságának hazafiúi igyekezetek hathatós Előmozdítójának ajánlják Gőrőg és Kerekes, Atlas Hungaricos, Bécs, 1802, 17. oldal