261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy pelerinnel, 1846

138. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Hölgy pelerinnel, 1846

akvarell, papír

270*215 mm

j.b.k.: Barabás 1846

korabeli keretben