261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napóleon portréja

144. Lassalle, Emile (Bordeaux, 1813 - Párizs, 1871) Paul Delaroche után

Napóleon portréja

színezett litográfia, papír

635*480 mm

j.b.l.: Emile Lassalle d'aprés Paul Delaroche

sérült