261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kalapos hölgy, 1913

201. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

Kalapos hölgy, 1913

olaj, vászon

100*65 cm

j.b.l.: Frank Frigyes München 13; ho.: vázlat töredék