261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Firenze látképe, 1922

258. Merész Müller Gyula (Kolozsvár, 1888 - Klagenfurt, 1949)

Firenze látképe, 1922

olaj, karton

35*45 cm

j.j.l.: Merész Gyula Firenze 1922