261. Régi mesterek és 19. századi festmények > A cserhalmi ütközet

92. Pállya Celesztin (Genova, 1864 - Budapest, 1948)

A cserhalmi ütközet

olaj, vászon

55*100 cm

j.b.l.: Pállya Cel.