261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Beszélgető gyerekek, 1942

202. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)

Beszélgető gyerekek, 1942

olaj, vászon

81*65,5 cm

j.b.l.: Czencz J. 942