261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy fehér csipkeruhában

124. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Ifjú hölgy fehér csipkeruhában

akvarell, fedőfehér, papír

210*155 mm