261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus siratása, 1854

73. Ujházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Krisztus siratása, 1854

olaj, vászon

60*77 cm

j.j.l.: Ujházy Fer. 854...; ho.: Árverési Csarnok raglap és Ujházy Ferenc kiállítása cédula 1923, 310. sz.