261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Finálé, 1912

263. Kisfaludi Strobl Zsigmond (Alsórajk, 1884 - Budapest, 1975)

Finálé, 1912

bronz, márvány talapzaton

m: 52 cm

j.b.ho.: Kisfaludi Strobl Zs. 1912

kis felületi sérüléssel