261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kairói utcarészlet, 1915

94. Bácskay István (működött a 20. sz. elején)

Kairói utcarészlet, 1915

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Bácskay I. Cairo 915