261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Istenszülő Minden fájdalmasok öröme

51. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Istenszülő Minden fájdalmasok öröme

olaj, fa

26,5*21,5 cm

sérült