261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pápa várának látképe, 1617

14. Houfnagel, Georg (Antwerpen, 1542 - Bécs, 1600) - Philippus Fernandeus (működött 1600 körül)

Pápa várának látképe, 1617

rézmetszet, papír

330*490 mm

j. a kartusban: Philippo Fernandeo G. Houfnaglius

sérült