261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "A Buda - Pesti Lánczhíd Budáról fölvéve"

17. Slowikowski Ádám (működött 1860 - 70 között)

"A Buda - Pesti Lánczhíd Budáról fölvéve"

színes litográfia, papír

270*320 mm

j.b.l.: Slowikowski Adam, j.l.: Leitner M. L. nyomása Pesten