17. Slowikowski Ádám (működött 1860 - 70 között)
"A Buda - Pesti Lánczhíd Budáról fölvéve"
színes litográfia, papír
270*320 mm
j.b.l.: Slowikowski Adam, j.l.: Leitner M. L. nyomása Pesten