261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Holdfényes tengerpart

99. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Holdfényes tengerpart

olaj, vászon

69,5*105,5 cm

j.j.l.: A. Kaufmann