261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Konstantinápoly látképe

25. Merian, Matthäus, id. (Bázel, 1593 - Bad Schwalbach, 1650)

Konstantinápoly látképe

rézmetszet, papír

270*590 mm

j.j.l.: M. Merian fecit

sérült