261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemesúr portréja, 1830

143. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Nemesúr portréja, 1830

ceruza, papír

165*140 mm

j.j.l.: Barabás 1830

foltos