261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Farkassziklás öböl"

244. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

"Farkassziklás öböl"

olaj, karton

45*52 cm

j.j.l.: Nádler Róbert

BÁV 54/188