261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Főkötős hölgy portréja

133. Teltscher, Joseph Eduard (Prága, 1801 - Pireas, 1837)

Főkötős hölgy portréja

akvarell, papír

190*145 mm

j.j.l.: Teltscher

korabeli keretben