261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pecázó gyerekek

208. Áldor János László (Nagyigmánd, 1895 - 1944)

Pecázó gyerekek

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Áldor J. L.