261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Ráckeve"

250. Dobroszláv Lajos (Vinga, 1902 - Tata, 1987)

"Ráckeve"

akvarell, papír

260*440 mm

j.b.l.: Dobroszláv