220. Jakab Ödön (Nagybáród, 1894 - Budapest, 1947)
Kazalrakás, 1923
olaj, vászon
54*67 cm
j.j.l.: Jakab Ödön Macskás 923
Kiállítva: LIV. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1927. január 30-február 10. (kat. 134. Kazalrakás)