261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kazalrakás, 1923

220. Jakab Ödön (Nagybáród, 1894 - Budapest, 1947)

Kazalrakás, 1923

olaj, vászon

54*67 cm

j.j.l.: Jakab Ödön Macskás 923

Kiállítva: LIV. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1927. január 30-február 10. (kat. 134. Kazalrakás)