261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Boci az istállóban

212. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Boci az istállóban

olaj, karton

22*28,5 cm

j.b.l.: E. Illés A.; ho. felirat