261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfiportré (vázlat)

198. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Férfiportré (vázlat)

olaj, vászon

37,5*25,5 cm

Proveniencia: a művész hagyatékából