261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztények és törökök lovas csatája, I.-II.

88. Osztrák vagy magyar festő, 18. sz. első fele

Keresztények és törökök lovas csatája, I.-II.

olaj, vászon

51*97,3 cm