261. Régi mesterek és 19. századi festmények > A görögök és trójaiak harca, 1600 körül VÉDETT - NO EXPORT

90. Salmeggia Talpino, Enea il (Salmezza, 1546/1565 - Bergamo, 1626) köre

A görögök és trójaiak harca, 1600 körül VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon fára ragasztva

37,5*55 cm

j.n., ho.: gyűjteményi viaszpecsét és lajstromszám

BÁV 1968 december, jubileumi aukció 777. tétel