90. Salmeggia Talpino, Enea il (Salmezza, 1546/1565 - Bergamo, 1626) köre
A görögök és trójaiak harca, 1600 körül VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon fára ragasztva
37,5*55 cm
j.n., ho.: gyűjteményi viaszpecsét és lajstromszám
BÁV 1968 december, jubileumi aukció 777. tétel