261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Budapesti látkép

242. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

Budapesti látkép

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Kövér Gyula