261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Dr. Szepeslőcsei Engel József és felesége portréja VÉDETT - NO EXPORT

149. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Dr. Szepeslőcsei Engel József és felesége portréja VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

70*58 cm

j.j.l.: Barabás 1836; j.b.f.: Barabás 8... (töredékes)

Márkosfalvi Barabás Miklós önéletrajza, Erdélyi Szépmíves Céh Kolozsvár, 1944, 237. old. 302, 303 lajstromszám