149. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Dr. Szepeslőcsei Engel József és felesége portréja VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
70*58 cm
j.j.l.: Barabás 1836; j.b.f.: Barabás 8... (töredékes)
Márkosfalvi Barabás Miklós önéletrajza, Erdélyi Szépmíves Céh Kolozsvár, 1944, 237. old. 302, 303 lajstromszám